Urodziny dla dzieciaków w Cinema City.

Kochasz kino i pragniesz aby twoje dziecko także je kochało. Może więc warto wyprawić mu imprezę urodzinową w kinie. Świetnie nadaje się do tego Cinema City. Poniżej zasady tego przedsięwzięcia.

Urodzinowa oferta Cinema City zawiera:

- Bilet na wybrany film zgodny z aktualnym repertuarem na dany dzień
- specjalne zaproszenia dla gości (wręczane przed imprezą, aby móc przekazać je zaproszonym dzieciom)
- godzina zabaw z animatorem (animator nie uczestniczy z dziećmi w seansie filmowym, dlatego też niezbędna jest obecność opiekuna na seansie)
- poczęstunek na czas zabaw
(duże opakowanie Delicji, Wafelki Krakuski, Herbatniki Łakotki, duże opakowanie paluszków, misa popcornu i soki Caprio 2x2l)
Urodziny można także uprzyjemnić atrakcjami, płatnymi dodatkowo:

tort mały/średni/duży  – 50zł/75zł/100zł.
(na teren kina nie można wnosić własnych produktów, dlatego też nie ma możliwości przyniesienia własnego tortu i innych produktów nie zakupionych na terenie kina – załoga Cinema City dokłada wszelkich starań, aby torty i produkty spełniały Państwa oczekiwania)
szampan bezalkoholowy Piccolo – 12zł
- specjalny zestaw urodzinowy (mały popcorn + soczek Cappy lub Coca Cola 0,33l + zabawka) – 9,90zł – ten zestaw dzieci zabierają ze sobą na salę kinową.

Możliwa liczba uczestników urodzin: minimum 5 dzieci + opiekun, maksymalnie 15 dzieci + opiekun (cena za opiekuna to cena biletu na film obowiązująca w danym dniu).

Rezerwacja:

- rezerwacji należy dokonać osobiście w biurze kina, wypisując formularz zamówienia urodzin dostępny w kinie
- na formularzu zaznaczamy dzień imprezy i orientacyjną godzinę oraz tytuł filmu, konkretną godzinę i tytuł ustalamy jednak dopiero wtedy, gdy znany jest repertuar na dany tydzień
- za tort pobierana jest płatność z góry przy składaniu zamówienia.
- resztę należności  regulujemy w dniu imprezy, ale przed jej rozpoczęciem. Płaci się za faktyczną ilość uczestników (nie mniej niż 5 osób)

Odpowiedz

Musisz być zalogowany/-a by zamieścić komentarz.